ZOSTALIŚMY UHONOROWANI
DYPLOMEM ORAZ MEDALEM
ZA WKŁAD WŁOŻONY W ROZWÓJ
RYNKU NIERUCHOMOŚCI.

DZIĘKUJEMY.

Strony internetowe
ico

Platformy i systemy B2B oraz rozwiązania e-commerce do internetowego handlu

Platformy B2B i E-commerce

Platformy B2B
Business-to-Business (B2B) to płaszczyzna budowania relacji pomiędzy współpracującymi firmami. W najprostszym ujęciu, firma na platformie B2B publikuje swoją ofertę. Kontrahenci którzy zalogują się do platformy mogą przeglądać ofertę, dokonywać zamówień i płatności.

Galactica projektuje i tworzy systemy internetowe dopasowane do potrzeb klientów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w budowaniu złożonych systemów internetowych zarówno w postaci serwisów internetowych jak i platform aplikacyjnych.

Główne elementy tworzonych platform B2b:
  • Baza produktów wraz z cennikami i system rabatowym
  • Kontrahenci
  • Oferty
  • Zamówienia
  • Dostawy
  • Płatności

W ostatnim czasie popularne stają się także otwarte platformy B2B oferujące możliwość publikowania swoich produktów i usług dowolnych/zarejestrowanym uczestnikom, oferując tym samym np. produkty wielu dostawców z tej samej branży lub regionu. Masz pomysł na własną platformę B2B, zapraszamy do kontaktu.

E-commerce
... ujmując temat ogólnie, to handel przez internet. Najpopularniejszą formą e-commerce to gotowe sklepy internetowe za pomocą których firma może przedstawić swoje produkty oraz przeprowadzić proces sprzedaży, od zamówienia, przez płatności online po dostawę produktu.

W Galactica tworzymy nie tylko dedykowane systemy internetowe ale także możemy wprowadzić do Państwa strony internetowej nierozbudowane elementy związane z zakupem produktu czy usługi przez internet, pobraniem płatności online i dostarczeniem niezbędnych informacji dla realizacji i dostawy. Niski koszt wykonania, dopasowanie do potrzeb klienta i specyfiki produktu lub usługi pozwolą uniknąć stosowania złożonych narzędzi do realizacji prostych zadań.

Jeśli natomiast potrzebują Państwo dedykowanego rozwiązania które spełni specyficzne oczekiwania, których nie posiadają typowe i seryjne produkty, zapraszamy do kontaktu.
do góry
Aktualności

Nasza firma przygotowała specjalnie dla Państwa ofertę, która umożliwia skorzystanie z najnowszego typu responsywnej strony internetowej, jaką jest Typ M. Nowe rozwiązanie przystosowane jest zarówno do wyświetlania strony na komputerach stacjonarnych jak i urządzeniach mobilnych, ponieważ dostosowuje rozmiary grafik do każdej rozdzielczości ekranu. Projekt zawiera również szereg zmian pozycjonerskich, zebranych na podstawie sugestii naszych klientów.

więcej aktualności

Jeśli masz pytanie
lub chcesz poznać aktualne promocje

zostaw swój numer
Za chwilę oddzwonimy

Galactica - oprogramowanie dla firm - innowacyjna gospodarka