APLIKACJE internetowe

Aplikacje internetowe i aplikacje WWW dla firm.

Aplikacje internetowe to w skrócie oprogramowanie, które działania przez przeglądarkę internetową. W większości rozwiązań internauta nie musi nic instalować na swoim komputerze, otwiera dowolną przeglądarkę internetową, wpisuje adres URL aplikacji, loguje się i może korzystać z jej funkcjonalności. Aplikacja internetowa zainstalowana jest na serwerze i to właśnie tam faktycznie działa, to co trafia do przeglądarki internetowej to większości interfejs użytkownika (za wyjątkiem skryptów wykonujących się po stronie klienta). W drodze ewolucji i upowszechnienia, dziś nowej gałęzi w dziedzinie oprogramowania, aplikacje internetowe, to także zaawansowane systemy wspierające rozmaite procesy w firmach, integrują środowisko firmy i klientów. Czym zatem są aplikacje internetowe? Można by rzec, że każda strona WWW z systemem zarządzania treścią, jest już aplikacją internetową. Naszym zdaniem z aplikacją mamy do czynienia, gdy oprogramowaniem realizuje konkretne zadania logiczne i przetwarza dane.

więcej

W Galactica zajmujemy się tworzeniem aplikacji internetowych od ponad 10 lat. Tworzyliśmy zaawansowane systemy dla przeglądarek internetowych w czasach kiedy Internet nie był jeszcze tak powszechny. Nasze pierwsze rozwiązania funkcjonowały w sieciach intranetowych przedsiębiorstw, integrując środowisko firmy i realizując rozmaite zadania. Zebraliśmy cenne doświadczenie i teraz oferujemy klientom naszą wiedzę i umiejętności.

Aplikacje internetowe i aplikacje WWW dla firm

Aplikacje internetowe, które tworzy Galactica mogą być wykonane (z uwagi na interfejs użytkownika) w trzech wariantach:

 • Aplikacje będące częścią strony WWW firmy z zachowaniem formy graficznej. Dostępne po zalogowaniu na stronie WWW w postaci panelu z dostępną funkcjonalnością. Rozwiązanie to stosujemy, gdy aplikacja dedykowana jest dla klientów.
 • Systemy wspomagające procesy w interfejsie Galactica. Jest to rozwiązanie pozwalające zorganizować przejrzysty interfejs najbardziej rozbudowanego systemu internetowego. Dzięki budowie okienkowej i układzie zbliżonym do klasycznych aplikacji desktopowych, aplikacja bardzo łatwo się wdraża, jest przyjazna dla użytkowników i pozwala na pracę wielowątkową. Takie rozwiązanie stosujemy, gdy z aplikacji będą korzystać głównie pracownicy firmy.
 • Stosujemy także rozwiązania hybrydowe w których cały system internetowy podzielony jest na warstwę dla klientów oraz warstwę dla pracowników przedsiębiorstwa.

Galactica tworzy wiele różnych systemów internetowych, nasza wszechstronność i szeroka wiedza branżowa jest do Państwa dyspozycji.

 

DEDYKOWANE PANELE dla klientów

Panel dla klienta na stronie WWW.

Panel klienta na stronie WWW to coraz częściej spotykany element. Jego przeznaczenie może być dowolne, jednak najpopularniejsze to:

 • Biuro obsługi klienta - klient posiada dostęp do edycji swoich danych, zamówionych usług, szczegółów dotyczących zawartych umów. Może dokonywać płatności online za usługi, posiada dostęp online do serwisu.
 • Konto w portalu branżowym - klient posiada dostęp do pełnych zasobów portalu (także tych dostępnych na tzw. hasło), zarządza danymi i ofertą firmy publikowaną w portalu, zarządza kampaniami reklamowymi.
 • Panel kontrahenta - kontrahent ma dostęp do bazy produktów firmy, szczegółowych cenników, systemów rabatowych, może składać zamówienia, zgłaszać reklamacje.

Galactica projektuje i tworzy dowolne rozwiązania internetowe zarówno do integracji z nowopowstającymi stronami WWW jak i z funkcjonującymi już serwisami. Nasze doświadczenie w budowaniu aplikacji internetowych gwarantuje Państwu ze strony Galactica wnikliwą analizę potrzeb, profesjonalną realizację projektu i komfortową obsługę serwisową.

więcej

Główne cele, dla których tworzy się panel klienta na WWW:

 • Większe możliwości w obsłudze rosnącej liczby klientów poprzez automatyzację procesu obsługi klientów.
 • Niższe koszty obsługi klientów, gdyż część czynności klient wykonuje samodzielnie nie absorbując pracowników firmy.
 • Wyższa jakość obsługi wynikająca z ustandaryzowanych procedur.
 • Większa dostępność - klient może korzystać z panelu klienta, nawet, gdy firma nie pracuje.
 • Dodatkowy kanał komunikacyjny z klientem.
 • Możliwość obsługi klientów wielojęzycznych nawet, jeśli nie posiadamy zespołu mówiącego we wszystkich językach.

W odpowiedzi na przesłane zapytanie ofertowe przygotujemy dla Państwa ofertę kompleksowego wykonania i wdrożenia internetowego panelu dla klientów.

 

ZARZĄDZANIE TREŚCIĄ strony WWW

System CMS, oprogramowanie CMS do zarządzania treścią na stronie WWW.

Zarządzanie treścią strony WWW to dziś standardowy element każdego serwisu internetowego. Dzięki niemu firma ma możliwość aktualizacji treści na stronie WWW bez konieczności zaawansowanego programowania. Możliwe to jest, ponieważ tworzone strony internetowe posiadają oddzieloną warstwę prezentacji od warstwy treści. Wprowadzone treści mogą być niezależnie komponowane w zakresie układu i kreacji graficznej. Zarządzanie treścią strony w prostym ujęciu sprowadza się do edycji głównych artykułów opisowych na stronie, dodawania grafik i linków.

więcej

Galactica jako firma specjalizująca się w programowaniu aplikacji internetowych realizuje także zaawansowane projekty w zakresie zarządzania treścią strony czy portalu. Takie zadania realizowane są poprzez oddzielną aplikację internetową, która posiada nie tylko edycję artykułów informacyjnych, ale także innych elementów prezentowanych w serwisie, takich jak:

 • Katalog produktów i usług wraz z ich własnościami
 • Aktualności i bieżące wiadomości
 • Baza komentarzy i opinii
 • Forum dyskusyjne, blog i inne media
 • Banery reklamowe
 • Newslettery
 • Metatagi opisujące podstrony
 • ... a także każdy inny element, z którym związana jest treść na stronie WWW
 

B2B i E-commerce

Platformy i systemy B2B oraz rozwiązania e-commerce do internetowego handlu.

Platformy B2B
Business-to-Business (B2B) to płaszczyzna budowania relacji pomiędzy współpracującymi firmami. W najprostszym ujęciu, firma na platformie B2B publikuje swoją ofertę. Kontrahenci którzy zalogują się do platformy mogą przeglądać ofertę, dokonywać zamówień i płatności.

Galactica projektuje i tworzy systemy internetowe dopasowane do potrzeb klientów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w budowaniu złożonych systemów internetowych zarówno w postaci serwisów internetowych jak i platform aplikacyjnych.

więcej

Główne elementy tworzonych platform B2B:

 • Baza produktów wraz z cennikami i system rabatowym
 • Kontrahenci
 • Oferty
 • Zamówienia
 • Dostawy
 • Płatności

W ostatnim czasie popularne stają się także otwarte platformy B2B oferujące możliwość publikowania swoich produktów i usług dowolnych/zarejestrowanym uczestnikom, oferując tym samym np. produkty wielu dostawców z tej samej branży lub regionu. Masz pomysł na własną platformę B2B, zapraszamy do kontaktu.

E-commerce
... ujmując temat ogólnie, to handel przez internet. Najpopularniejszą formą e-commerce to gotowe sklepy internetowe za pomocą których firma może przedstawić swoje produkty oraz przeprowadzić proces sprzedaży, od zamówienia, przez płatności online po dostawę produktu.

W Galactica tworzymy nie tylko dedykowane systemy internetowe ale także możemy wprowadzić do Państwa strony internetowej nierozbudowane elementy związane z zakupem produktu czy usługi przez internet, pobraniem płatności online i dostarczeniem niezbędnych informacji dla realizacji i dostawy. Niski koszt wykonania, dopasowanie do potrzeb klienta i specyfiki produktu lub usługi pozwolą uniknąć stosowania złożonych narzędzi do realizacji prostych zadań.

Jeśli natomiast potrzebują Państwo dedykowanego rozwiązania które spełni specyficzne oczekiwania, których nie posiadają typowe i seryjne produkty, zapraszamy do kontaktu.