ZOSTALIŚMY UHONOROWANI
DYPLOMEM ORAZ MEDALEM
ZA WKŁAD WŁOŻONY W ROZWÓJ
RYNKU NIERUCHOMOŚCI.

DZIĘKUJEMY.

Strony internetowe
ico

System CMS, oprogramowanie CMS do zarządzania treścią na stronie WWW

Zarządzanie treścią strony WWW

Zarządzanie treścią strony WWW to dziś standardowy element każdego serwisu internetowego. Dzięki niemu firma ma możliwość aktualizacji treści na stronie WWW bez konieczności zaawansowanego programowania. Możliwe to jest, ponieważ tworzone strony internetowe posiadają oddzieloną warstwę prezentacji od warstwy treści. Wprowadzone treści mogą być niezależnie komponowane w zakresie układu i kreacji graficznej. Zarządzanie treścią strony w prostym ujęciu sprowadza się do edycji głównych artykułów opisowych na stronie, dodawania grafik i linków.

Galactica jako firma specjalizująca się w programowaniu aplikacji internetowych realizuje także zaawansowane projekty w zakresie zarządzania treścią strony czy portalu. Takie zadania realizowane są poprzez oddzielną aplikację internetową, która posiada nie tylko edycję artykułów informacyjnych, ale także innych elementów prezentowanych w serwisie, takich jak:
  • Katalog produktów i usług wraz z ich własnościami
  • Aktualności i bieżące wiadomości
  • Baza komentarzy i opinii
  • Forum dyskusyjne, blog i inne media
  • Banery reklamowe
  • Newslettery
  • Metatagi opisujące podstrony
  • ... a także każdy inny element, z którym związana jest treść na stronie WWW
do góry
Aktualności

Nasza firma przygotowała specjalnie dla Państwa ofertę, która umożliwia skorzystanie z najnowszego typu responsywnej strony internetowej, jaką jest Typ M. Nowe rozwiązanie przystosowane jest zarówno do wyświetlania strony na komputerach stacjonarnych jak i urządzeniach mobilnych, ponieważ dostosowuje rozmiary grafik do każdej rozdzielczości ekranu. Projekt zawiera również szereg zmian pozycjonerskich, zebranych na podstawie sugestii naszych klientów.

więcej aktualności

Jeśli masz pytanie
lub chcesz poznać aktualne promocje

zostaw swój numer
Za chwilę oddzwonimy

Galactica - oprogramowanie dla firm - innowacyjna gospodarka