ZOSTALIŚMY UHONOROWANI
DYPLOMEM ORAZ MEDALEM
ZA WKŁAD WŁOŻONY W ROZWÓJ
RYNKU NIERUCHOMOŚCI.

DZIĘKUJEMY.

Strony internetowe
ico

Kartki okolicznościowe do umieszczenia na stronie internetowej

Kartki świąteczne

Poniżej prezentujemy dla Państwa kartki świąteczne wraz z życzeniami. Jeżeli są Państwo zainteresowani, aby taka kartka została umieszczona na Państwa stronie internetowej, prosimy z poniższej listy wybrać rodzaj kartki, następnie przejść do wyboru życzeń, które zostaną automatycznie zamieszczone na wybranej kartce.

W celu wysłania zamówienia prosimy kliknąć na link "Przejdź do formularza kontaktowego" wypełniając wymagane pola. Po otrzymanym mailu wyślemy na Państwa adres fakturę proforma. Po jej opłaceniu kartka zostanie zamieszczona na Państwa głównej stronie internetowej w formie pop-up'u.


Kartki automatycznie pokażą się po 26 marca i wyłączą po 4 kwietnia.
Pod następującym linkiem (kliknij) mogą Państwo zobaczyć przykład zamieszczonej kartki.  


Istnieje możliwość dodania kartki przesłanej przez biuro, wówczas całkowity koszt wynosi 75 PLN brutto.
W poniższym polu prosimy wpisać nazwę firmy celem umieszczenia jej na kartce.
 
Na zamówionych kartkach nie będzie widniał znak wodny firmy Galactica.  
Pogody ducha, zdrowia i radości oraz wszelkiego dobra z okazji Świąt Wielkanocnych.
Życzenia radosnych Świąt Wielkanocnych, wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny. Pogody w sercu i radości płynącej ze Zmartwychwstania Pańskiego oraz smacznego święconego w gronie najbliższych.
Wszystkim swoim Parterom, Współpracownikom i Klientom życzymy, aby czas świąt był okazją do odpoczynku i zadumy, a także wypełniał Wasze serca nadzieją i dodawał sił, tak byście mogli zrealizować wszystkie swoje plany.
W tym świątecznym czasie składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, szczęścia oraz nadziei i sił, z którymi bez problemu pokonacie wszystkie trudności.
Niech świąteczny czas wprowadzi do Państwa życia spokój, harmonię i radość, a w Państwa domu niech zagości prawdziwie rodzinna atmosfera pełna ciepła i miłości.
Drodzy Klienci, z okazji Świąt Wielkiej Nocy przyjmijcie od nas najserdeczniejsze życzenia. Niech świąteczny czas będzie pełen radości, miłości i ciepła domowego ogniska.
Z okazji nadchodzącej Wielkanocy pragniemy życzyć Państwu, aby wiosenna atmosfera, wiara i miłość nie opuszczały Was przez cały rok.
Korzystając ze sposobności życzymy wszystkim zdrowia, szczęścia i radości. Niech Państwa życie, nie tylko zawodowe, ale również to prywatne obfituje w sukcesy i zawsze przynosi satysfakcję.
Niech nie tylko w czasie tych świątecznych dni, ale już zawsze w Państwa domu gości miłość i zrozumienie, a życie zawodowe obfituje w same sukcesy.
Niech Święta Zmartwychwstania Pańskiego będą czasem nadziei i niech przyniosą Państwu wiele szczęścia i radości, tak byście zawsze z ufnością spoglądali w przyszłość.

Przejdź do formularza kontaktowego

do góry
Aktualności

Nasza firma przygotowała specjalnie dla Państwa ofertę, która umożliwia skorzystanie z najnowszego typu responsywnej strony internetowej, jaką jest Typ M. Nowe rozwiązanie przystosowane jest zarówno do wyświetlania strony na komputerach stacjonarnych jak i urządzeniach mobilnych, ponieważ dostosowuje rozmiary grafik do każdej rozdzielczości ekranu. Projekt zawiera również szereg zmian pozycjonerskich, zebranych na podstawie sugestii naszych klientów.

więcej aktualności

Jeśli masz pytanie
lub chcesz poznać aktualne promocje

zostaw swój numer
Za chwilę oddzwonimy

Galactica - oprogramowanie dla firm - innowacyjna gospodarka