ZOSTALIŚMY UHONOROWANI
DYPLOMEM ORAZ MEDALEM
ZA WKŁAD WŁOŻONY W ROZWÓJ
RYNKU NIERUCHOMOŚCI.

DZIĘKUJEMY.

Strony internetowe
ico

Kartki okolicznościowe do umieszczenia na stronie internetowej

Kartki świąteczne

Poniżej prezentujemy dla Państwa kartki świąteczne wraz z życzeniami. Jeżeli są Państwo zainteresowani, aby taka kartka została umieszczona na stronie internetowej, prosimy z poniższej listy wybrać rodzaj kartki, następnie przejść do wyboru życzeń, które automatycznie są zamieszczane na wybranej kartce.

W celu wysłania zamówienia prosimy wypełnić wymagane pola a następnie kliknąć na link "Złóż zamówienie na kartkę" (na dole strony). Po otrzymanym mailu wyślemy na Państwa adres fakturę proforma. Po jej opłaceniu kartka zostanie zamieszczona na Państwa głównej stronie internetowej w formie pop-up'u.


Kartki automatycznie pokażą się po 5 grudnia i wyłączą po 5 stycznia. Kartka będzie widoczna tylko raz dziennie dla odwiedzającego stronę www.
Pod tym linkiem (kliknij) mogą Państwo zobaczyć przykład zamieszczonej kartki.  


Istnieje możliwość dodania kartki przesłanej przez biuro, wówczas koszt wynosi 75 PLN BRUTTO.
W poniższym polu prosimy wpisać nazwę firmy celem umieszczenia jej na kartce.
 
Na kartkach nie będzie widniał znak wodny Galactica.  
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć wszystkim naszym Klientom najserdeczniejsze życzenia, wielu sukcesów, a także radości i uśmiechu.
Niech nadchodzące Święta Bożego Narodzenia przyniosą Państwu wiele szczęścia, wiary i nadziei, a pomyślność nie opuszcza Was przez każdy dzień Nowego Roku.
Wszystkim naszym Klientom oraz Kontrahentom chcemy złożyć najserdeczniejsze życzenia: spokojnych i pełnych radości Świąt Bożego Narodzenia, a także wielu sukcesów w nadchodzącym roku.
Wspaniałych i pełnych radości świąt Bożego Narodzenia, a w Nowym Roku pasma sukcesu i spełnienia wszystkich marzeń i planów.
Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia chcemy życzyć Państwu, aby wszystkie chwile spędzone w rodzinnym gronie były radosne i spokojne, a każdy dzień Nowego Roku był pełen szczęścia i nadziei.
Wszystkim swoim Parterom, Współpracownikom i Klientom życzymy, aby czas świąt był okazją do odpoczynku i zadumy, a także wypełniał Wasze serca nadzieją i dodawał sił, tak byście mogli zrealizować wszystkie swoje plany.
Wszystkim Klientom pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia: spokojnych i radosnych świąt. Niech los pomaga Państwu zrealizować wszystkie plany i spełnić nawet te najskrytsze marzenia tak, abyście w każdej chwili mogli odnajdywać szczęście.
Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu, aby ten wspaniały czas upływał w rodzinnej atmosferze i przyniósł wiele radości oraz optymizmu.
W tym niezwykłym czasie życzymy Państwu, aby całe Wasze życie było tak miłe i upływało w tak ciepłej, rodzinnej i miłej atmosferze jak obecne chwile.
Korzystając ze sposobności życzymy wszystkim zdrowia, szczęścia i radości. Niech Państwa życie, nie tylko zawodowe, ale również to prywatne obfituje w sukcesy i zawsze przynosi satysfakcję.
Wszystkim Klientom, Partnerom i Sympatykom firmy składamy życzenia spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności wielu sukcesów w Nowym Roku.
Za oknem ciemno, cichutko puszyste ścielą się płatki. Niech serca się z sercem podzielą jak wigilijnym opłatkiem.
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku przesyłam w imieniu własnym i pracowników serdeczne życzenia.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku w imieniu firmy składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz sukcesów w pracy zawodowej.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku Wszystkim Klientom, Partnerom i Sympatykom składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz sukcesów w pracy zawodowej.
Wszystkim naszym Klientom i Partnerom życzymy zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia.
Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia niosą ze sobą wiele radości oraz refleksji dotyczących minionego okresu i planów na nadchodzący Nowy Rok. W tych wyjątkowych dniach chcemy Państwu życzyć wiele zadowolenia i sukcesów z podjętych wyzwań.
Dziękując za zaufanie i współpracę, życzymy zdrowych, spokojnych i pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia oraz powodzenia w realizacji wszystkich planów w nadchodzącym Nowym Roku.
Wszystkim Klientom, Współpracownikom i Przyjaciołom życzymy pełnych miłości i spokoju Świąt Bożego Narodzenia. Niech Nowy Rok przyniesie Państwu także odrobinę szczęścia, która sprawi, że podjęte działania zakończą się sukcesem.
Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim naszym Partnerom i Przyjaciołom za zaufanie i współpracę w 2017 roku. Życzymy dalszych sukcesów, udanych inwestycji i pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku.
Merry Christmas and Happy New Year with many thanks for past and future partnership.

do góry
Aktualności

Nasza firma przygotowała specjalnie dla Państwa ofertę, która umożliwia skorzystanie z najnowszego typu responsywnej strony internetowej, jaką jest Typ M. Nowe rozwiązanie przystosowane jest zarówno do wyświetlania strony na komputerach stacjonarnych jak i urządzeniach mobilnych, ponieważ dostosowuje rozmiary grafik do każdej rozdzielczości ekranu. Projekt zawiera również szereg zmian pozycjonerskich, zebranych na podstawie sugestii naszych klientów.

więcej aktualności

Jeśli masz pytanie
lub chcesz poznać aktualne promocje

zostaw swój numer
Za chwilę oddzwonimy

Galactica - oprogramowanie dla firm - innowacyjna gospodarka