ZOSTALIŚMY UHONOROWANI
DYPLOMEM ORAZ MEDALEM
ZA WKŁAD WŁOŻONY W ROZWÓJ
RYNKU NIERUCHOMOŚCI.

DZIĘKUJEMY.

Strony internetowe
ico

Usługi utrzymania i serwisu stron internetowych, rozwiązań portalowych, aplikacji internetowych

Hosting i serwis

W Galactica mogą Państwo skorzystać z kompleksowej oferty tj. zaprojektować i wykonać stronę internetową, umieścić ją w centrum hostingowym oraz skorzystać z naszych usług serwisowych. Wszystko w jednym miejscu wraz z fachowym doradztwem oraz możliwością rozwoju.

Hosting
Galactica dysponuje centrum hostingowym, dzięki któremu oferujemy Państwu usługi związane z utrzymaniem strony WWW oraz poczty e-mail. Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania zapewniające wysoką dostępność usług, bezpieczeństwo danych oraz stabilne łącza internetowe. Utrzymujemy dla naszych klientów nie tylko strony WWW ale także zaawansowane systemy internetowe wykorzystywane przez setki użytkowników. ofertę hostingu dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klienta oraz projektu.

Serwis
Prowadzimy obsługę serwisową wykonanych i hostowanych przez Galactica stron internetowych. Wykonujemy działania związane z bieżącymi aktualizacji stron, ich rozbudową zgodnie z wymaganiami klienta, obsługi domen, obsługi zgłoszeń serwisowych.

Dowiedz się więcej o centrum hostingowym Galactica
do góry
Aktualności

Nasza firma przygotowała specjalnie dla Państwa ofertę, która umożliwia skorzystanie z najnowszego typu responsywnej strony internetowej, jaką jest Typ M. Nowe rozwiązanie przystosowane jest zarówno do wyświetlania strony na komputerach stacjonarnych jak i urządzeniach mobilnych, ponieważ dostosowuje rozmiary grafik do każdej rozdzielczości ekranu. Projekt zawiera również szereg zmian pozycjonerskich, zebranych na podstawie sugestii naszych klientów.

więcej aktualności

Jeśli masz pytanie
lub chcesz poznać aktualne promocje

zostaw swój numer
Za chwilę oddzwonimy

Galactica - oprogramowanie dla firm - innowacyjna gospodarka