ZOSTALIŚMY UHONOROWANI
DYPLOMEM ORAZ MEDALEM
ZA WKŁAD WŁOŻONY W ROZWÓJ
RYNKU NIERUCHOMOŚCI.

DZIĘKUJEMY.

Strony internetowe
ico

Panel dla klienta na stronie WWW

Dedykowane panele dla klientów

Panel klienta na stronie WWW to coraz częściej spotykany element. Jego przeznaczenie może być dowolne, jednak najpopularniejsze to:
  • Biuro obsługi klienta - klient posiada dostęp do edycji swoich danych, zamówionych usług, szczegółów dotyczących zawartych umów. Może dokonywać płatności online za usługi, posiada dostęp online do serwisu.
  • Konto w portalu branżowym - klient posiada dostęp do pełnych zasobów portalu (także tych dostępnych na tzw. hasło), zarządza danymi i ofertą firmy publikowaną w portalu, zarządza kampaniami reklamowymi.
  • Panel kontrahenta - kontrahent ma dostęp do bazy produktów firmy, szczegółowych cenników, systemów rabatowych, może składać zamówienia, zgłaszać reklamacje.

Galactica projektuje i tworzy dowolne rozwiązania internetowe zarówno do integracji z nowopowstającymi stronami WWW jak i z funkcjonującymi już serwisami. Nasze doświadczenie w budowaniu aplikacji internetowych gwarantuje Państwu ze strony Galactica wnikliwą analizę potrzeb, profesjonalną realizację projektu i komfortową obsługę serwisową.

Główne cele, dla których tworzy się panel klienta na WWW
  • Większe możliwości w obsłudze rosnącej liczby klientów poprzez automatyzację procesu obsługi klientów.
  • Niższe koszty obsługi klientów, gdyż część czynności klient wykonuje samodzielnie nie absorbując pracowników firmy.
  • Wyższa jakość obsługi wynikająca z ustandaryzowanych procedur.
  • Większa dostępność - klient może korzystać z panelu klienta, nawet, gdy firma nie pracuje.
  • Dodatkowy kanał komunikacyjny z klientem.
  • Możliwość obsługi klientów wielojęzycznych nawet, jeśli nie posiadamy zespołu mówiącego we wszystkich językach.

W odpowiedzi na przesłane zapytanie ofertowe przygotujemy dla Państwa ofertę kompleksowego wykonania i wdrożenia internetowego panelu dla klientów.

Zobacz jak przygotować zapytanie i wyślij je do Galactica
do góry
Aktualności

Nasza firma przygotowała specjalnie dla Państwa ofertę, która umożliwia skorzystanie z najnowszego typu responsywnej strony internetowej, jaką jest Typ M. Nowe rozwiązanie przystosowane jest zarówno do wyświetlania strony na komputerach stacjonarnych jak i urządzeniach mobilnych, ponieważ dostosowuje rozmiary grafik do każdej rozdzielczości ekranu. Projekt zawiera również szereg zmian pozycjonerskich, zebranych na podstawie sugestii naszych klientów.

więcej aktualności

Jeśli masz pytanie
lub chcesz poznać aktualne promocje

zostaw swój numer
Za chwilę oddzwonimy

Galactica - oprogramowanie dla firm - innowacyjna gospodarka