ZOSTALIŚMY UHONOROWANI
DYPLOMEM ORAZ MEDALEM
ZA WKŁAD WŁOŻONY W ROZWÓJ
RYNKU NIERUCHOMOŚCI.

DZIĘKUJEMY.

Strony internetowe
ico

Aplikacje internetowe i aplikacje WWW dla firm

Aplikacje internetowe

Aplikacje internetowe to w skrócie oprogramowanie, które działania przez przeglądarkę internetową. W większości rozwiązań internauta nie musi nic instalować na swoim komputerze, otwiera dowolną przeglądarkę internetową, wpisuje adres URL aplikacji, loguje się i może korzystać z jej funkcjonalności. Aplikacja internetowa zainstalowana jest na serwerze i to właśnie tam faktycznie działa, to co trafia do przeglądarki internetowej to większości interfejs użytkownika (za wyjątkiem skryptów wykonujących się po stronie klienta). W drodze ewolucji i upowszechnienia, dziś nowej gałęzi w dziedzinie oprogramowania, aplikacje internetowe, to także zaawansowane systemy wspierające rozmaite procesy w firmach, integrują środowisko firmy i klientów. Czym zatem są aplikacje internetowe? Można by rzec, że każda strona WWW z systemem zarządzania treścią, jest już aplikacją internetową. Naszym zdaniem z aplikacją mamy do czynienia, gdy oprogramowaniem realizuje konkretne zadania logiczne i przetwarza dane.

W Galactica zajmujemy się tworzeniem aplikacji internetowych od ponad 10 lat. Tworzyliśmy zaawansowane systemy dla przeglądarek internetowych w czasach kiedy Internet nie był jeszcze tak powszechny. Nasze pierwsze rozwiązania funkcjonowały w sieciach intranetowych przedsiębiorstw, integrując środowisko firmy i realizując rozmaite zadania. Zebraliśmy cenne doświadczenie i teraz oferujemy klientom naszą wiedzę i umiejętności.
Aplikacje internetowe i aplikacje WWW dla firm
Aplikacje internetowe, które tworzy Galactica mogą być wykonane (z uwagi na interfejs użytkownika) w trzech wariantach:
  • Aplikacje będące częścią strony WWW firmy z zachowaniem formy graficznej. Dostępne po zalogowaniu na stronie WWW w postaci panelu z dostępną funkcjonalnością. Rozwiązanie to stosujemy, gdy aplikacja dedykowana jest dla klientów.
  • Systemy wspomagające procesy w interfejsie Galactica. Jest to rozwiązanie pozwalające zorganizować przejrzysty interfejs najbardziej rozbudowanego systemu internetowego. Dzięki budowie okienkowej i układzie zbliżonym do klasycznych aplikacji desktopowych, aplikacja bardzo łatwo się wdraża, jest przyjazna dla użytkowników i pozwala na pracę wielowątkową. Takie rozwiązanie stosujemy, gdy z aplikacji będą korzystać głównie pracownicy firmy.
  • Stosujemy także rozwiązania hybrydowe w których cały system internetowy podzielony jest na warstwę dla klientów oraz warstwę dla pracowników przedsiębiorstwa.

Galactica tworzy wiele różnych systemów internetowych, nasza wszechstronność i szeroka wiedza branżowa jest do Państwa dyspozycji.

Przeczytaj więcej nt. różnych rozwiązań dedykowanych systemów internetowych.
do góry
Aktualności

Nasza firma przygotowała specjalnie dla Państwa ofertę, która umożliwia skorzystanie z najnowszego typu responsywnej strony internetowej, jaką jest Typ M. Nowe rozwiązanie przystosowane jest zarówno do wyświetlania strony na komputerach stacjonarnych jak i urządzeniach mobilnych, ponieważ dostosowuje rozmiary grafik do każdej rozdzielczości ekranu. Projekt zawiera również szereg zmian pozycjonerskich, zebranych na podstawie sugestii naszych klientów.

więcej aktualności

Jeśli masz pytanie
lub chcesz poznać aktualne promocje

zostaw swój numer
Za chwilę oddzwonimy

Galactica - oprogramowanie dla firm - innowacyjna gospodarka